Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zubny lekar Kanade  (Přečteno 11861 krát)
SueTooth



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 17, 2021, 08:26:08 pm »

Ahojte,
Ako budúca absolventka zubného lekárstva,  zvažujem prácu v Kanade. Zisťovala som si už základné informácie,  avšak nie všetkému rozumiem. V prvom rade , vie mi niekto odporučiť  spoločnosť na Slovensku, ktorá sa zaoberá imigraciou zubárov?  Je možné zohnať imigracneho právnika na Slovensku ? Vlastne, stačila by mi osoba, ktorá vie presne ako čo treba a pomohol by mi získať  správne informácie. A moja posledná otázka je , vie niekto v com spočíva NDEB equivalency process?
Za odpoveď vopred ďakujem
Zaznamenáno
franmari



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Březen 02, 2022, 05:07:56 pm »

Som uz dost dlho na SK. Ale mozem odporucit Katarina Onuscak v Toronte. Mne pomohla s informaciami, ale vybavoval som si vsetko sam. Je to jednoduche, alebo aspon to bolo jednoduche. Ak mas dost bodov, ziaden problem. V BA bol jeden pan a strasne zdieral ludi. Nekrestansky. nechcem tu pisat jeho meno ale vacsina ho pozna. Vedel pomoct, ale podla mna to stalo prilis vela. Netreba hladat imigracny proces specialne pre lekarov. Tak nieco neexistuje. Je len emigracny proces, ktorym sa clovek vystahuje do CA. A tam bude pracovat ako lekar. Ale to uz mu pomoze SK-CZ komunita, alebo si pomoze sam.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanada.krajane.cz © 2013
Stránky krajanů o životě v Kanadě. O akcích a srazech, práci v Kanadě, zábavě, ubytování, studiu v Kanadě, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Kanadě.

Odkazy