Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zoznamenie - Toronto  (Přečteno 40280 krát)
Sandra13



Karma: 1
Příspěvků: 5



« : Duben 16, 2018, 06:26:13 am »

Hladam  priatela  v  canade   ,  moze   byt  i   zo   slovenska  ,  ktory  sa  prave   chysta   do  Canady   je  mi   53    zijem  v  Toronte
« Poslední změna: Duben 18, 2018, 09:39:23 pm od David » Zaznamenáno
Roman95



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Květen 11, 2018, 03:24:25 pm »

Hezký den,
měl bych dotaz: sice se momentálně nechystám do Canady,ale časem bych se rád přes přestěhoval do Toronta (česká komunita) a proto bych pak potřeboval výpomoc do začátku,případně i nějaké přátele (krajany)
Zaznamenáno
jumbo6



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Květen 02, 2019, 03:01:31 am »

Volam sa Marek .Nedavno som dosiel so Slovenska do Kanady | Etobicoke | a  chcel by so sa s niekym zoznamit. Mam 42 rokov.  jumbo6[zavináč]azet.sk
Zaznamenáno
DJ1



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Březen 15, 2021, 06:47:29 am »

Hladam  priatela  v  canade   ,  moze   byt  i   zo   slovenska  ,  ktory  sa  prave   chysta   do  Canady   je  mi   53    zijem  v  Toronte


Ahoj,
Ja take bydlim v Torontu a byl bych velice rad gdybychom se mohli seznamit.  Mozna ze se nam podari neco z tou nasi samotou udelat ve dvou?  Prosim dej mi vedet jestli bys mela zajem si treba zajit na smazak do Slovenske restaurace Zlaty Bazant v Mississauga abychom se mohli poznat? Dik Dušan
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanada.krajane.cz © 2013
Stránky krajanů o životě v Kanadě. O akcích a srazech, práci v Kanadě, zábavě, ubytování, studiu v Kanadě, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Kanadě.

Odkazy