Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: pomoc v zacatku v kanade.  (Přečteno 26914 krát)
america11



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Červen 05, 2017, 09:33:33 pm »

Hledam nekoho kdo muze poradit,ci pomoc v zacatcich v kanade,budu vdecny za kazdou radu,zil jsem v usa 13let a ted jsem 2 roky v cesku a musim to zmenit,pral bych zacit znov a v kanade....diky za info Ladislav
Zaznamenáno
Sandra13



Karma: 1
Příspěvků: 5



« Odpověď #1 : Červenec 25, 2017, 06:08:43 pm »

Ahoj , mozes  nieco   napisat  o  sebe   ? S.
Zaznamenáno
america11



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Srpen 30, 2017, 02:37:24 pm »

Ahojky,
jsem 49 lety pracovity chlap,byl jsem v americe 13 let a v prosinci roku 2014 jsem odletel domu,za pritelkyni a do ameriky cesta zatim zpet nevede tak skousim neco jineho,v kvetnu jsem byl na dovolene v Dominikanske republice a az tam sem zjistil kolik slovaku ci polaku je v kanade a ze to tam je jednoduszi nez v americe,ale asi nelegalne zde nikdo nepracuje?v americe to bylo v celku jedno,tam to nikdo neresil pokud clovek platil dane a nedelal problem...Jinak jsem moravak ale ziji v TRUTNOVE.vamerice jsem delal uklid a byla to dobre placena prace,kdyz clovek delal sam na sebe.tak hledam nekoho,kdo by mi poradil jak zacit,nebo na koho se obratit..za kazdou radu dekuji.dlouho jsem uz na techto strankach nebyl,uz jsem ani neveril,ze se nekdo ozve,..diky zatim Ladislav Zurek na fcb,mam profil ladislav zurek z waukesa .
Zaznamenáno
Sandra13



Karma: 1
Příspěvků: 5



« Odpověď #3 : Srpen 31, 2017, 04:23:58 am »

Ahoj , neni  problem   prosim  pis  mi  na  mail   sandrasuli13[zavináč]hotmail.com  napisem viac................
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanada.krajane.cz © 2013
Stránky krajanů o životě v Kanadě. O akcích a srazech, práci v Kanadě, zábavě, ubytování, studiu v Kanadě, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Kanadě.

Odkazy