Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: toto už prekracuje hranice slusnosti !  (Přečteno 60115 krát)
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« : Březen 22, 2016, 04:56:08 pm »

vie mit tu niekto vysvetlit ale ako pozeram nejak sem velmi neoisete tý čo žijete v Rakusku .

že už asi 4 mesiace sa snazim zamestnat v tomoto poj...nom Rakusku a z lazdej agentury teraz naposledy aj z SPAR mi pride odpoved ze bud nieje nic volne alebo ine kkt si vymislia.ja proste to odmietam akceptovat. a zvazujem ze podam podnet .lebo to vnim ako diskriminaciu.proste odmietaju zamestnat obcana EU.ja nechapem aký problem ma stymto Rakusko.vedel som vzdy onich ze aký su ale toto .hm.

proste do Rakuska sa zamestant niej mozne . len asi cez protekciu.ja sa bewerbujem a stale ta ista odpoved.

agentury mi odpisala ze to chapu ten moj hnev ale ze je to tak bohuzial.ja im neverim.

pracujem uz dlho v nemecku a  hladam nieco do Burgelandu a nie a nie.
Zaznamenáno
Namaste



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Duben 25, 2016, 07:02:43 am »

Ahoj, a nenapadlo tě, že to tak prostě má být? Někdy se snažíme prosadit silnou myslí něco,co se v budoucnosti pro nás ukáže jako špatný nápad. Teď jsi v negativním naladění a proto tvé negativní vibrace k tomuto místu přitáhnou zase jen negativní zkušenosti. Stejné přitahuje totiž stejné. Dám ti radu, co mě funguje. Řiď se pocity, to je tvá Duše. Představ si ,že tam už pracuješ a vnímej pocity v těle, jaké u této představy máš. Jsou-li nepříjemné, nech to být. Jsou-li příjemné, představ si to do nejmenších detailů, dej si inzerát, napiš pár mailů a - nech to být! Potom jen buď. Žij jen tak. Vnímej přítomnost. Tím vytvoříš prostor, který nebude ovlivňovat potřeba tvého Ega.Ego o tvém osudu nic neví. Jakoby jdi sám sobě z cesty, jak se říká. Máš-li tam být, synchronicita vesmíru to zařídí....nesmíš to nijak hodnotit.Ani kdy a jak se to stane. Vše má tpotiž svůj správný čas....
Hodně štěstí ti přeje
Radim:)
Zaznamenáno
Martin99999



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #2 : Červen 03, 2016, 10:05:35 pm »

Ahoj teraz som to čítal že sa nemôžeš zamestnať je to pravda to čo ti píšu agentúry mám skúsenosti.
Nato aby si robil v spary predavača musiš mať tzv. Lehre ako predavač a tak je to dalej.
Ak si niečo vyučený a máš to tu uznané oni ta nemôžu zamestnať ako predavača.
A nieje to prekročenie slušnosti tu si v inej krajine nie na SK.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanada.krajane.cz © 2013
Stránky krajanů o životě v Kanadě. O akcích a srazech, práci v Kanadě, zábavě, ubytování, studiu v Kanadě, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Kanadě.

Odkazy