Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1] 2 3 4   Dolů
 
Autor Téma: Ahoj Češi a Slováci v Hannoveru a okolí!  (Přečteno 658642 krát)
pomnenka74



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Březen 01, 2008, 06:13:59 pm »

Ahoj, žiju už 7 let v Hannoveru a neznám tu skoro žádné lidičky z Čech nebo ze Slovenska. Ozvěte se! Můžem zajít na káfku, pivko a nebo do kina atd.  Úsměv Mám 2 děti (5 let a 3 měsíce), ale bohuže neznám žádného Čecha nebo Slováka, který má taky děti.

Tak zatím....
« Poslední změna: Červenec 25, 2008, 12:33:27 pm od David » Zaznamenáno

Vlaďka
rada



Karma: 1
Příspěvků: 21


« Odpověď #1 : Březen 21, 2008, 02:09:59 pm »

ahojky Pomnenko,ja sice v Hannoveru uz neziji, ale bydlim asi 70km daleko. V Hannoveru par Cechu zije, ale moc se mezi sebou nestykaji a nove mezi sebou take moc radi neberou. Ja tu ziji trochu dele a moje deti jsou uz 14 a 4 roky.Kdyz budes mit zajem tak se ozvi. Cau
Zaznamenáno
Monika_SK



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Březen 30, 2008, 02:19:57 pm »

ahoj vladka,

ak mas cas, mozme sa stretnut. bola by som tiez rada, keby som v hannoveri spoznala nejakych ludi. pred tromi mesiacmi som sa sem prestahovala. kvoli praci... predtym som zila v hamburgu 12  rokov...
hannover je celkom ok. ked mam volno, idem väcsinou do altstadt alebo na maschsee...
tak sa maj pekne a ozvi sa : )
Monika
Zaznamenáno
Patula6



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Březen 31, 2008, 10:33:07 am »

Je niekto v Salzwedel alebo niekde v okli?
Zaznamenáno
cekanka73



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Červenec 20, 2008, 10:00:41 pm »

Ahoj pomněnko,

já bydlím už 8 let v Hanoveru a znám ještě 4 další české holky, se kterými se stýkám. Také jsem na začátku měla problémy někoho najít. Ráda bych se seznámila i s dalšími Čechy nebo Slováky. Já už jsem dlouho v Německu, studovala jsem v Berlíně a v Hanoveru. Teď tady pracuji. Děti nemám, ale dvě moje kamošky mají děti. Tak jestli máš chuť, mohly by jsme se někdy sejít.  Úsměv  Byla bych moc ráda!

cauky martina
Zaznamenáno
Markkette



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Červenec 25, 2008, 12:22:06 pm »

Ahojte všichni,

právě sem našla vaše forum, něco podobného hledám již delší dobu. V neděli odjiždí do Hannoveru jako au pair, již podruhé. Nemáte někdo kontakt na nějaké češky, které pracují jako au pair?.. nebo tam jen žijí?Úsměv Mějte se krásně:-)
markéta
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #6 : Červenec 25, 2008, 12:32:54 pm »

Ahoj,
těm které psaly před tebou na sebe nenapsaly žádný jiný kontakt, takže jim napiš osobní zprávu. Zpráva jim přijde na email (pokud si to tak nastavili) nebo se jim zobrazí až se příště přihlásí.
« Poslední změna: Září 21, 2011, 07:17:34 pm od David » Zaznamenáno
van188
Host
« Odpověď #7 : Září 04, 2008, 09:19:56 am »

Ahoj Češi a Slováci v Hannoveru a okolí!
Jsem už rok a 3 měsíce v Hannoveru a taky jsem marně hledal nějake Cechy nebo Slováky. Už jsem se pomalu smiřoval s tím, že tu asi žádní nejsou. A najenou a náhodou ejhle... :-) Nešel by někdo třeba na sleničku?
Zaznamenáno
linduska_2000



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Září 17, 2008, 01:31:23 pm »

Ahojte vsetci Cesi a Slovaci v Hannoveri,
ja som sem do Hannoveru prisla pred 3 tyzdnami a tiez tu niekoho nepoznam. Som byvala Au pairka,v Nemecku som druhy rok.  Hladam kamosku na kavicky, nakupovanie, party a ohovaranie Úsměv) Najde sa tu niekto? moj mail je linduska_2000[zavináč]yahoo.de
Zaznamenáno
tumovka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Září 28, 2008, 11:31:28 am »

Ahoj vsichni, prave jsem narazila na tyto stranky. Bydlim v Hannoveru dva roky a moc Cechu jsem tu take jeste nepotkala. Spolu s manzelem a 12M dcerou Nikol jsme tu celkem tri. Radi bychom se s nekym setkali, bydlime v Nordstadt, tak pokud by jste nekdo mel cas a chut, urcite dejte vedet.

Mejte se pekne. Mirka
Zaznamenáno

mirka
beaumont
Host
« Odpověď #10 : Listopad 10, 2008, 05:06:40 pm »

Ahojte vsetci,
co by ste povedali na take male,neoficialne stretko v piatok vecer alebo v sobotu?
Zaznamenáno
roman1



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #11 : Prosinec 04, 2008, 10:30:18 pm »

Ahoj, v Hannoveru jsem teprve krátce ale rád bych potkal nějaké lidi z česka na pokec.
Měli byste zájem někdo z vás zajít třeba na víno?
Roman
Zaznamenáno
roman1



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #12 : Prosinec 06, 2008, 06:47:01 pm »

Ahoj, prosím ty kteří mi napsali aby tak učinili ještě jednou.
Nedopatřením se mi podařilo si vymazat celou mejlovou schránku.
Díky.
Zaznamenáno
roman1



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #13 : Prosinec 07, 2008, 12:22:09 pm »


 Pokud by chtěl někdo zajít někam posedět tak klidně napište (mobil: 0176/25985310)
Jsem tady pracovně teprve od prosince. Rád bych se seznámil s nějakýma lidma z Čech.
Je mi 25 let.
Zaznamenáno
Elisa-Elis



Karma: 1
Příspěvků: 1


« Odpověď #14 : Prosinec 30, 2008, 09:49:43 pm »

ahoj, žiju v německu rok a půl. Bydlím Pár km od hannovru a mám šestiletou dceru. Ráda bych poznala ostatní čechy co tu žijí. Pište prosím, budu se těšit
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanada.krajane.cz © 2013
Stránky krajanů o životě v Kanadě. O akcích a srazech, práci v Kanadě, zábavě, ubytování, studiu v Kanadě, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Kanadě.

Odkazy