Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jednosměrná letenka/eTA  (Přečteno 12742 krát)
Noggles



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 09, 2017, 04:53:24 pm »

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak vážné jsou imigrační kontroly na letištích po příletu do Kanady.
Žádal jsem o pracovní vízum v rámci programu Working Holiday, ale doposud mi nebylo schváleno. Protože jsem ale počítal s tím, že bych ho dostat mohl, koupil jsem si pouze jednosměrnou letenku. Poraďte mi prosím, zdali je možné vízum ještě nějak dostat? Jako záložní řešení jsem zvolil cestovní vízum eTA, ale na pár diskuzích jsem se dočetl, že letět na eTA s jednosměrnou letenkou je nesmysl a pošlou mne hned zpět. Máte nějaké zkušenosti?
Pro informaci, kdyby pomohlo mít v Kanadě domluvenou práci a chtěl by někdo zaměstnat, v okolí Calgary, zedníka s maturitou, s cca 7 lety praxe v oboru, tak přilétám 25. září.

Díky za jakoukoli odpověď
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanada.krajane.cz © 2013
Stránky krajanů o životě v Kanadě. O akcích a srazech, práci v Kanadě, zábavě, ubytování, studiu v Kanadě, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Kanadě.

Odkazy