Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Najde se odvážná?  (Přečteno 38273 krát)
Mounted



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 10, 2015, 02:49:43 am »

Ahojky, hledám Tebe, kdož jsi odvážná srdcem, zralá duchem a čiperná tělem. Mám něco málo přes čtyři křížky a jsem v zachovalém stavu. Ditě mi nedávno dospělo, ženu už nemám pár let a tak mi začíná být smutno o samotě. Máš-li pocit že změna je to co hledáš, tak zkus napsat. Nejsem až tak vybíravý, jen nebuď alkoholička, certifikovaný blázen nebo zlatokopka (pokud, tak jedině ta pravá s rýžovací pánvičkou). Mám solidní práci, kanadské základní potřeby (jako auto, byt, sprej na medvědy, občanství, atd.), ale majetek nehrabu...sedět s Tebou pod kanadským javorem u táboráku při písničkách Brontíků či Ebenů by bylo mnohem fajnovější. Tak třeba to tu najdeš. Žiju u Pacifiku (100m), to jen pro pořádek...vono je to tu takový veliký.
Zaznamenáno
LProchazkova



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Červen 10, 2015, 09:43:44 pm »

vau,ty si asi jeden poslední z druhu,z druhu Romantik. Moc hezké,já bych tě klidně brala,jenže jsem zrovna teď před nedávnem odcestovala po dvou letech z Kanady.Škoda,kdyby si měl i přesto zájem,tak napiš.L.
Zaznamenáno
Nicewoman



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Prosinec 19, 2015, 11:45:40 pm »

Dobrý den pane,
 jsem tady nová  nevím přesně jak vše funguje. Úsměv
Zaujal mně váš inzerát i když asi už nebude aktuální. Škoda, že tady nejsou  fotky, ale vaše povaha a přistup k životu se mi libí.
 Jsem VS, 165/60, rozvedená, s 12-letým synem, pracuji v bance, bydlím v Praze.
 V případě zajmu, napište prosím váš email, pošlu foto a napíšou více o sobě.
S pozdravem, Alena
Zaznamenáno
meggie-s



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Červen 10, 2016, 01:31:35 am »

Ahoj  volam sa  sandra   v jan  mi  bolo  51  r   hladam  cistezmyslajuceho  seriozneho  muza    , samota  je zla   uz  ma  to prestava   bavit ...zijem v Canade   -Toronto   ak  si  taky  ako pisem ,ozvvi  sa  budem sa tesit SAndra
Zaznamenáno
Wilem1



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Únor 26, 2017, 07:02:22 pm »

Volam sa Viliam zijem v Toronte,moj email je veselyviliam[zavináč]gmail.com,
 nechcela by ste sa stat mojou kamoskou? ostatne info napisem pripadne napiste mi email alebo ak mate niejaky ucet na socialnych sietach tak prosim napiste   zatial sa majte
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanada.krajane.cz © 2013
Stránky krajanů o životě v Kanadě. O akcích a srazech, práci v Kanadě, zábavě, ubytování, studiu v Kanadě, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Kanadě.

Odkazy