Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Maminky v Neuss?  (Přečteno 133413 krát)
cabri



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Únor 15, 2013, 04:32:16 pm »

DOBRY DEN VSEM NENASLA BY SE NEJAKA MAMINKA NEBO BUDOUCI MAMINKA V NEUSS NEBO OKOLI ? OBCASNA VYMENA ZKUSENOSTI NABO JEN TAK POKEC BY BYL FAJN DEKUJI  Smích
« Poslední změna: Únor 15, 2013, 04:38:11 pm od David » Zaznamenáno
Jenna



Karma: 8
Příspěvků: 50


« Odpověď #1 : Únor 15, 2013, 06:14:09 pm »

DOBRY DEN VSEM NENASLA BY SE NEJAKA MAMINKA NEBO BUDOUCI MAMINKA V NEUSS NEBO OKOLI ? OBCASNA VYMENA ZKUSENOSTI NABO JEN TAK POKEC BY BYL FAJN DEKUJI  Smích

No par nas tu je.. Mrknutí)
Ozvi se nejlepe na Facebook na skupine Cesi a Slovaci v NRW a pak vim, ze je vice holek z D´dorf a okoli (i Neuss) na skupine Ceskoslovenska kavarnicka (okoli Düsseldorf)..
Ja tu sice taky bydlim (kousinek za Neuss), ale prece jen jsem casove vytizenejsi a nejmladsi ditko je predskolak (tudiz vekove mne od "budoucich" maminek deli dost let Mrknutí) a jsem tu uz dost let....  Nicmene spojeni na mne tady pres zpravu je..

Jak stare mas ditko?
« Poslední změna: Únor 15, 2013, 06:17:25 pm od Jenna » Zaznamenáno
cabri



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #2 : Únor 21, 2013, 10:08:56 am »

Dekuji za odpoved ja teprve ditko cekam jsem tady par mesicu tak se rozkoukavam a nove zname bych privitala  Mrknutí
Zaznamenáno
Jenna



Karma: 8
Příspěvků: 50


« Odpověď #3 : Únor 21, 2013, 02:27:22 pm »

Ozvi se mi na mail hijana[zavináč]gmx.de, jestli mas chut Mrknutí)

zatim,  J.


Zaznamenáno
krasavica



Karma: 1
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Červen 03, 2013, 08:50:38 am »

Nasa najmensia princezna bude mat 2 roky a starsia ma 6 rokov. Radi sa s vami spojime. Sme sice z Monchengladbachu, ale niekedy rada pomoze pripadne odporucanie.... Ved deti casto daju zabrat ... ze? Smích
Zaznamenáno
Elischka



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Listopad 02, 2013, 02:33:37 am »

Ahoj,
Stehuji se do Dusseldorfu v Unoru 2014, mohla by jsi se mi ozvat na email elishka.geski[zavináč]gmail.com kdybys mela chut?
mam dva kluky 3 a 8 let.

Rada se seznamim s nekym v okoli Dusseldorfu:)

zatim se mej:)
Zaznamenáno
cabri



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #6 : Listopad 05, 2013, 10:51:35 pm »

je koukam ze se  sem kouklo par maminek ja tady dlouho nebyla takze kdo by mel kdykoli chut klidne pisnete my jsme z Neuss coz je z Düsseldorfu docela dostupne Úsměv hned kousek vedle
Zaznamenáno
imiklosova



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #7 : Listopad 08, 2013, 10:52:08 am »

Ahoj Cabri,dnes je prave 1 tyzden  co byvame v Neusse (Meertal), Co??? Do obeda mam cas.Iveta
ozvi sa na : imiklosova71[zavináč]gmail. com

Zaznamenáno
cabri



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #8 : Listopad 19, 2013, 08:47:05 pm »

je clovek neni par dnu na netu a hned tolik novinek jsem rada ze se sem dostalo vic ceskych maminek:)
Zaznamenáno
DorotaK



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #9 : Prosinec 10, 2013, 09:50:49 pm »

Ahoj, jsem z Xanten, tak kdybyste si chtely pokecat, nebo se sejit, mam cas Úsměv mail pohromadorota[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
Lena21alex



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #10 : Říjen 05, 2014, 04:14:44 pm »

ahoj koukám že v tu okolí je celkem hodně maminek ale nemužu na žádnou narazit my ted bydlíme se synem 3 roky v Kaarst- vorst. do neussu jezdime celkem casto a nebo i kamkoliv v okoli, kdyby mel někdo chuť tak jsem na emailu Lena21aj[zavináč]centrum.cz
snad se nekdo ozve a my budeme zase moct normalne pokecat. budeme se tesit.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanada.krajane.cz © 2013
Stránky krajanů o životě v Kanadě. O akcích a srazech, práci v Kanadě, zábavě, ubytování, studiu v Kanadě, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Kanadě.

Odkazy